Usługi

Indywidualne podejście do każdego projektu, połączone ze szczegółową analizą marketingową, jest dla nas strategiczne. Sprawna komunikacja pomiędzy współpracownikami i dobra znajomość potrzeb Klienta znacznie przyśpieszają procesy twórcze i gwarantują wysoki poziom świadczonych usług, dlatego tworzymy stałe zespoły zadaniowe dla kluczowych klientów. Wszystkie zlecenia realizujemy przy zachowaniu elastyczności w działaniu, uwzględniając indywidualne potrzeby klienta. Konsekwentne działania według tych założeń zaprocentowało stale rosnącą grupą lojalnych klientów Naszej Firmy.

KONSTRUKCJE STALOWE

Zajmujemy się produkcją konstrukcji i elementów ze stali konstrukcyjnej, nierdzewnej i aluminium. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm jak i indywidualnych odbiorców. Do Państwa dyspozycji przekazujemy zgraną kadrę, ogromny potencjał technologiczno-produkcyjny w zakresie mechanicznej obróbki metali i spawania konstrukcji.

SPAWANIE

Wykonujemy spawanie MAG elementów ze stali konstrukcyjnej

PLAZMOWE CIĘCIE BLACH

Zalety:
– duża gładkość ciętych powierzchni
– krótki czas ciętych powierzchni
– w pełni zautomatyzowane cięcie za pomocą systemów maszynowych

GIĘCIE BLACH

Gięcie blach o długości 2500 mm przy użyciu 70t hydraulicznej prasy krawędziowej 

WALCOWANIE BLACH

Posiadamy walcarkę do blach firmy AKYAPAK ASM 2050x140x4

GIĘCIE RUR, PRĘTÓW, PROFILI

Gięcie rur, prętów i profili ze stali konstrukcyjnej, nierdzewnej i aluminium do średnicy zewnętrznej 63 mm i różnych promieniach gięcia

WIERCENIE, PONCOWANIE OTWORÓW ORAZ WYKRAWANIE ELEMENTÓW

Otwory wykonujemy na wiertarce słupowej jak również wykrawamy na hydraulicznej maszynie GEKA 55T nawet do średnicy 40 mm w materiale 10mm.

Wykrawanie elementów z blach, kątowników i płaskowników ze stali czarnej, nierdzewnej i aluminium.